Kodėl renkuosi Pasaulio lietuvių apygardą?

Savo kandidatūrą 2020 m. spalio 11 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose keliu Pasaulio lietuvių apygardoje.

Pasaulio lietuviams siūlau ne tik savo lyderystę asmeniškai, bet ir atviriausios partijos Lietuvoje – Laisvės partijos – bendruomenę, kuri nuo susikūrimo pradžios vieningai rėmė pasauliui atviros, globalios Lietuvos idėją ir kurios nariai yra pasiklidę visuose pasaulio žemynuose.

Nesvarbu – gyveni Vilniuje, Čikagoje, Londone ar Bergene. Nesvarbu, ar nusprendei gyventi Lietuvoje, ar ieškoti naujų galimybių užsienyje – tu esi vienodai svarbus ir Lietuvai tavęs reikia.

Mūsų stiprybė ir galimybė yra viso pasaulio lietuvių protai.

Tikiu, kad lietuviams sklindant po pasaulį, kuriant gyvenimą ir šeimas užsienyje, Lietuva tik didėja ir stiprėja. Turime suteikti jiems galimybę išlaikyti ryšį su Lietuva ir tinkamai pasiruošti priimti visus, kurie vis dažniau nusprendžia sugrįžti.

  • Suteikime visiems norintiems daugybinės pilietybės galimybę.
  • Stiprinkime lietuviškas mokyklas užsienyje ir paruoškime savo švietimo sistemą, kuri leis greičiau atsiskleisti su tėvais grįžusiems vaikams.
  • Pagaliau visas savo valstybės teikiamas paslaugas perkelkime į elektroninę erdvę, kad jos būtų lengvai prieinamos iš bet kurios pasaulio vietos.
  • Lanksčiai reguliuokime darbo rinką, kuri leistų grįžusiems greitai susirasti darbą.
  • Pagaliau sukurkime atvirą ir tolerantišką visuomenę, kuri nereikalauja sodinti jaunuolio už suktinę į kalėjimą ir sprendžia mažumų lygybės klausimus – tai ne ką mažiau svarbu emigravusiems ir sugrįžti svarstantiems mūsų tautiečiams.